Niemcy, Saksonia. 3 marki 1909 E

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

30 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 100 %

Patyna.

Jaeger 135

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 16,69 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018