Niemcy, Saksonia. Jan Jerzy I (1615-1656). Talar 1648 CR, Drezno

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

1 200 PLN
Cena końcowa: 1 250 PLN
Przebicie: + 4 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Davenport 7612; Kahnt 169

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 28.94 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018