Niemcy, Saksonia. Jan Jerzy I (1615-1656). Talar 1648 CR, Drezno

Cena wywoławcza:
1 200 PLN
1 250 PLN
+ 4 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Davenport 7612; Kahnt 169

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 28.94 g Ag