Niemcy, Saksonia. 3 marki 1909 E

30 PLN
Cena końcowa: 75 PLN
Przebicie: + 150 %

Patyna.

Jaeger 135

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 16,69 g Ag