Niemcy, Saksonia. Johanu Philipp i jego bracia (1603-1625). Talar 1609

400 PLN
Cena końcowa: 850 PLN
Przebicie: + 113 %

Sachsen-Altenburg.

Ładny, czytelny egzemplarz. Patyna.

Davenport 7361

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28,93 g Ag