Niemcy, Saksonia. 5 marek 1907 E

100 PLN
Cena końcowa: 150 PLN
Przebicie: + 50 %

Połysk, kolorowa patyna.

AKS 184; Jaeger 136

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 27,73 g Ag