Niemcy, Prusy. 4 fenigi 1867 A, Berlin

40 PLN
Cena końcowa: 60 PLN
Przebicie: + 50 %

Wyśmienicie zachowana moneta, brązowa patyna.

AKS 105

Stan zachowania: 1/1- (UNC/UNC-)
Waga: 5,92 g Cu