Niemcy, Prusy. Zestaw 3 monet (4 grosze + 2 x 6 groszy)

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

30 PLN
Cena końcowa: 95 PLN
Przebicie: + 217 %

Patyna.

Stan zachowania: 3/2 (VF/EF)

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018