Niemcy, Prusy. 2 marki 1888-1913 – zestaw 7 szt.

400 PLN
Cena końcowa: 460 PLN
Przebicie: + 15 %

Bardzo ładnie zachowane egzemplarz, połysk i delikatna patyna.

Stan zachowania: 1-/2- (UNC-/EF-)