Niemcy, Prusy. 2 marki 1888-1913 – zestaw 7 szt.

Cena wywoławcza:
400 PLN
460 PLN
+ 15 %

Bardzo ładnie zachowane egzemplarz, połysk i delikatna patyna.

Stan zachowania: 1-/2- (UNC-/EF-)