Niemcy, Prusy. 1/6 talara 1766 B, Wrocław

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

40 PLN
Cena końcowa: 80 PLN
Przebicie: + 100 %

Bardzo ładny egzemplarz, zielonkawa patyna, połysk.

Olding 93

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 5,61 g Ag

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018