Niemcy, Prusy. 3 marki 1908-1911 – zestaw 6 szt.

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

400 PLN
Cena końcowa: 400 PLN

Bardzo ładnie zachowane egzemplarz, połysk i delikatna patyna.

Stan zachowania: 1-/2- (UNC-/EF-)

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018