Niemcy, Prusy. 8 groszy 1759 B, Wrocław

100 PLN
Cena końcowa: 185 PLN
Przebicie: + 85 %

Patyna. Rzadka moneta.

Olding 338

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 8,29 g Ag