Niemcy, Prusy. Fryderyk II (1740-1786). 3 krajcary 1753 B, Wrocław

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 170 PLN
Przebicie: + 70 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Olding 304b

Stan zachowania: 1- (UNC-)

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018