Niemcy, Prusy. Fryderyk II (1740-1786). 3 krajcary 1753 B, Wrocław

100 PLN
Cena końcowa: 170 PLN
Przebicie: + 70 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Olding 304b

Stan zachowania: 1- (UNC-)