Włochy, Wenecja. Alvise I Moceniego (1570-1577) 40 soldi S.T.D

350 PLN
Cena końcowa: 490 PLN
Przebicie: + 40 %

Ślad po zawieszce, patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 8,73 g Ag