Niemcy, Prusy. Fryderyk II (1740-1786). Szóstak 1755 B, Wrocław

30 PLN
Cena końcowa: 90 PLN
Przebicie: + 200 %

Kolorowa patyna.

Olding 300

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,17 g Ag