Węgry. 5 pengo 1938

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

60 PLN
Cena końcowa: 95 PLN
Przebicie: + 58 %

Ładny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 24,91 g Ag 640

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018