Węgry. 5 pengo 1938

60 PLN
Cena końcowa: 95 PLN
Przebicie: + 58 %

Ładny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 24,91 g Ag 640