Węgry. 5 koron 1907

Cena wywoławcza:
70 PLN
180 PLN
+ 157 %

Zachowany połysk menniczy w tle. Patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 23,95 g Ag 900