Węgry. 3 krajcary XVII w. – zestaw 6 sztuk, Kremnica

90 PLN
Cena końcowa: 550 PLN
Przebicie: + 511 %

Daty 1689,93,94,96,97,98.

Egzemplarze na poziomie 3/2/. Połysk, patyna.

Stan zachowania: 3/2 (VF/EF)