Węgry. Leopold I (1657-170) Dukat 1692 K-B, Kremnica NGC MS63 (MAX)

Aukcja 18 - sesja III ( 17 Grudzień 2018 )

3 000 PLN
Cena końcowa: 7 500 PLN
Przebicie: + 150 %

Najwyższa nota gradignowa na świecie.
Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna.
Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Friedberg 128; Huzar 1321, Herinek 358

Stan zachowania: NGC MS63 (MAX)

Aukcja 18 - sesja III
17, Grudzień 2018