Węgry. Maria Teresa. Dukat 1746 KB, Kremnica

Cena wywoławcza:
1 100 PLN
1 200 PLN
+ 9 %

Delikatna patyna, wytarte najwyższe elementy monety.

Friedberg 180

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 3,41 g Au