Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm (1640-1688). Szóstak (6 groszy) 1685, Królewiec

60 PLN
Cena końcowa: 70 PLN
Przebicie: + 17 %

Ładnie wybity egzemplarz, patyna

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 3.46 g Ag