Węgry. 15 krajcarów 1675 KB, Kremnica

180 PLN
Cena końcowa: 370 PLN
Przebicie: + 106 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, połysk menniczy, delikatna patyna.

Herinek 1041

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 6,37 g Ag