Watykan, Sede Vacante. Scudo 1830 B

400 PLN
Cena końcowa: 1 600 PLN
Przebicie: + 300 %

Doskonale zachowane detale, piękny połysk, patyna. Rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Davenport  190

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 26,44 g Ag