Watykan. Grzegorz XVI. Scudo 1831 B, Bolonia

Cena wywoławcza:
300 PLN
900 PLN
+ 200 %

Bardzo ładny egzemplarz, wiekowa patyna.

Davenport 191

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 26,37 g Ag