Prusy. Fryderyk II (1740-1786). Ort 1753 G, Szczecin

240 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 8 %

Rzadki typ monety, patyna.

Olding 239

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 4,55 g Ag