Niemcy. Prusy. Fryderyk III (1688-1701). Ort 1699 SD, Królewiec

70 PLN
Cena końcowa: 80 PLN
Przebicie: + 14 %

Delikatny połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 5.56 g Ag