USA. 50 centów 1946 Iowa PCGS MS65

180 PLN
Cena końcowa: 310 PLN
Przebicie: + 72 %

Idealnie zachowana moneta, delikatna patyna. Rzadsza moneta.

Stan zachowania: PCGS MS65