Niemcy, Prusy. Talar koronacyjny, 1861 A

120 PLN
Cena końcowa: 160 PLN
Przebicie: + 33 %

Ładny egzemplarz, piękna patyna.

AKS 116; Davenport 778

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 18,34 g Ag