USA. 50 centów 1936 Rhode Island PCGS MS64

100 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 300 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna.

Stan zachowania: PCGS UNC