USA. 1/2 dolara 1925, Stone Mountain

Cena wywoławcza:
70 PLN
160 PLN
+ 129 %

Złocista patyna. Nieco rzadsza moneta.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 12,52 g Ag