USA. 50 centów 1925 California PCGS AU55

300 PLN
Cena końcowa: 625 PLN
Przebicie: + 108 %

Bardzo ładny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Kolorowa patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: PCGS AU55