USA. 50 centów 1925 Vancuver PCGS MS64

300 PLN
Cena końcowa: 1 300 PLN
Przebicie: + 333 %

Idealnie zachowana moneta, delikatna patyna. Rzadsza moneta, szczególnie w takim stanie zachowania.

Stan zachowania: PCGS MS64