Niemcy, Prusy. Fryderyk Wilhelm III. (1797-1840). Talar 1836, A Berlin NCC AU58

300 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 13 %

Piękny egzemplarz. Patyna na całej powierzchni monety.

AKS 18; Davenport 764

Stan zachowania: NCC AU58