USA. 50 centów 1830 Liberty Cap

200 PLN
Cena końcowa: 260 PLN
Przebicie: + 30 %

Patyna. Nieco rzadsza moneta.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 13,27 g Ag