USA. Dolar 1922-1923 Liberty, Philadelphia - zestaw 3 monet

150 PLN
Cena końcowa: 240 PLN
Przebicie: + 60 %

Patyna.

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 3 x 27,70 g Ag