Niemcy, Prusy. Dwutalar (2 talary) 1841 A

500 PLN
Cena końcowa: 700 PLN
Przebicie: + 40 %

Ładnie zachowany egzemplarz, połysk. Kolorowa, wiekowa patyna.

Rzadsza moneta.

Davenport 765; AKS 9

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 37 g Ag