USA. Dolar 1884/85/87 Morgan, Philadelphia - zestaw 3 monet

Cena wywoławcza:
200 PLN
280 PLN
+ 40 %

Połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 3 x 27,70 g Ag