USA. Dolar 1878 S, San Francisco

Cena wywoławcza:
90 PLN
130 PLN
+ 44 %

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna.

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 26,66 g Ag