Niemcy, Lubeka. 32 schilling 1752 JJ

150 PLN
Cena końcowa: 300 PLN
Przebicie: + 100 %

Delikatny połysk, patyna.

Davenport 629

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 18,04 g Ag