Szwecja. Gustaw II (1611-1632) Alolf. Ore 1623, Reval

120 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 217 %

Bardzo ładny egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, delikatna patyna.

Ahlström 58c; Haljak 1259b

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 1,54 g Ag