Niemcy, Frankfurt. Dwutalar (2 talary) 1861, Frankfurt

400 PLN
Cena końcowa: 1 000 PLN
Przebicie: + 150 %

Bardzo dobrze zachowany egzemplarz, połysk menniczy. Delikatna patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Davenport 651; AKS 4

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 37 g Ag