Szwajcaria. Lichtenstein. 5 franków 1966 i 1 korona 1904

Cena wywoławcza:
30 PLN
55 PLN
+ 83 %

Ładne egzemplarze. Delikatna patyna.

Stan zachowania: 2/2- (EF/EF-)
Waga: 15,03 i 4,98 g Ag 835