Szwajcaria. 5 franków 1926 B, Bern NGC MS65 (2 MAX)

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 550 PLN
Przebicie: + 55 %

Wyśmienicie zachowany egzemplarz. Piękny blask menniczy, delikatna patyna. Moneta o doskonałej prezencji.

Druga najwyższa nota gradingowa na świecie, tylko jeden egzemplarz oceniony wyżej.

Davenport 394

Stan zachowania: NGC MS65