Niemcy, Badenia. 6 krajcarów 1834

70 PLN
Cena końcowa: 175 PLN
Przebicie: + 150 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 2.19 g Ag