Niemcy, Badenia. 6 krajcarów 1834

Cena wywoławcza:
70 PLN
175 PLN
+ 150 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna.

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 2.19 g Ag