Niemcy, Bawaria/Wirttembergia 1/2 guldena 1838/61 - zestaw 2 monet

70 PLN
Cena końcowa: 80 PLN
Przebicie: + 14 %

Patyna, połysk w tle.

Stan zachowania: 3-/2- (VF-/EF-)
Waga: 5,25 g Ag każda