Serbia. 5 dinarów 1904

Cena wywoławcza:
200 PLN
250 PLN
+ 25 %

Moneta wybita na 100-lecie dynastii Karageorgewiczów. Rzadka i poszukiwana moneta.

Resztki połysku menniczego, patyna.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 25,00 g Ag 835