Niemcy, Bawaria. Gulden 1843/55 - zestaw 2 monet

120 PLN
Cena końcowa: 130 PLN
Przebicie: + 8 %

Patyna.

Stan zachowania: 3/3- (VF/VF-)
Waga: 10,50 g Ag każda