Rumunia. 500 Lei 1941 – zestaw 5 szt.

250 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 28 %

Wspaniale zachowane egzemplarze, połysk menniczy oraz delikatna kolorowa patyna.

Drobne ryski w tle.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 5 x 24,72 g Ag