Rumunia. 500 lei 1941 zestaw 2 sztuk

100 PLN
Cena końcowa: 135 PLN
Przebicie: + 35 %

Połysk, delikatna patyna. Bardzo ładne egzemplarze.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 2 x 25,00 g Ag 835