Rumunia. 5 Lei 1883 + 1901 B – zestaw 2 szt.

150 PLN
Cena końcowa: 675 PLN
Przebicie: + 350 %

Delikatna patyna , resztki połysku.

Srebro

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 2 x 24,6 g Ag