Niemcy, Bawaria. Madonnentaler 1786

170 PLN
Cena końcowa: 190 PLN
Przebicie: + 12 %

Delikatny połysk w tle, patyna, ryski.

Davenport 1965

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 27,95 g Ag